O platformie Etoro – poradnik 

Założenie konta demo

Założenie darmowe konta na platformie etoro jest możliwe po uzupełnieniu pól formularza rejestracji ( patrz. Krok nr 1), nadepnie dokonać zmiany konta prawdziwego na konto demonstracyjne. Do dyspozycji mamy platformę i wirtualne środki dzięki którym możemy rozpocząć naukę i zgłębić wiedzę na temat platformy Etoro.

Tak chce założyć konto na etoro 

Konto demo można wykorzystać do 

– nauki, zdobywania wiedzy

– sprawdzenia strategii

– przetestowania platformy

– przygotowania do handlu ( sprzedaż, kupno )

– sprawdzenia swoich możliwości inwestycyjnych

– sprawdzenie portalu społecznościowego dla inwestorów

Pamiętaj nie inwestuj pieniędzy na stratę których nie możesz sobie pozwolić. Twój kapitał może być zagrożony. Inwestuj mądrze i używaj stop loss by zachować ograniczeniu ryzyka.

 

Dobrze że trafiłem na brokera Etoro, ponieważ mogę znaleźć innych ludzi których interesuje tematyka finansowa, a także inwestować w to co oni! Wielki plus za aplikacje mobilną i wsparcie techniczne. 

Andrzej 31, Kraków

Platforma jak dla mnie jest super, przeszedłem do niej z innej jakiś miesiąc temu bo podobała mi sie opcja portalu społecznościowego dla inwestorów. I po miesiącu powiem szczerze, to była dobra decyjza. Znalazłem dla siebie to czego szukałem. 

Patryk 29, Opole

Powiem tak, na plus:

  • obsługa platformy
  • język polski
  • fajna aplikacja mobilna
  • społeczność inwestorów
  • brak ukrytych kosztów
Sebastian 31, Zakopane

Jedna z lepszych platform do handlu CFD.  Założyłem konto w 2016r i jestem już 4 lata z Etoro. Zawsze dobrze mi się z nimi współpracowało, nie planuje zmian bo mam bogate doświadczenie i sporą grupe znajomych inwestorów na plaformie dzięki której wymieniamy się poglądami i zleceniami. 

Inwestor 47, Warszawa

Krok 1 – założenie konta

 

Po wypełneniu wszystkich pól dostępnych w formularzu i zaznaczeniu odpowiednich pól możemy przystąpić do szczegółowego uzupełnia profilu konta. Każde zakładane konto, jest weryfikowane przez system, dlatego podawanie danych nieprawidłowych może skutkować zablkowaniem konta, lub problemy z wypłatą zgrodzamonych środków. Wypełniająć wszystkie pola, zwróć uwagę by sprawdzić ich poprawność, przed wysłaniem formularza

Nasza opinia o brokerze Etoro 

Etoro to również dość popularna platforma inwestycyjna posiadająca trochę inne podejście niż pozostałe platformy. Zamysłem platformy było utworzenie sieci społecznościowej, gdzie inwestorzy mogli wspólnie wymieniać się swoimi poglądami i inwestycjami. Dziś można powiedzieć, że platforma jest jedną z lepszych gdzie można sprawdzić jak inwestują inni. Zaletą napewno jest fakt, że nie ma ukrytych opłat oraz nie pobierane są prowizje za wpłatę i wypłatę środków. Przyjazny interface, aplikacja mobilna, wsparcie techniczne oraz możliwość inwestowania w wiele aktywów w tym w złoto, srebro, platynę, ropę, krypo waluty, Amazon, apple, Google oraz inne spółki powoduje że wysoko oceniamy jakość platofrmy.  Posumowująć, broker Etoro w naszej opini jest wiarygodny i popularny co poazał nasz ranking brokerów. 

Redaktor ratingbroker24.com

Krok 2) – Uzupełenie danych osobowych. Dwa kolejne okna wymagają podania danych osobowych oraz poprawnego adresu zamieszkania

Krok 3) – Wypełenie testu wiedzy o inwestowaniu. W kolejnym kroku przyjdzie nam się zmierzyć z wypełnieniem prostych pytań, na podstawie których system dopasuje potem nam dzwignię finansową.  Warto skupić się na tych pytaniach i odpowiadać tak jak się czuje.

Wpłata środków

W ostatnim kroku należy dokonać wpłaty środkow na konto realne by można było z niego korzystać. Kwota do wpłaty jest dowolna jednak minimalny depozyt nie może być mniejszy niż wymaga to etoro.