O platformie IQ option

Założenie konta – konto demo

Konto demo w IQ option jest darmowe. Platforma umożliwia założenie darmowe konta po wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Po dokonaniu aktywacji konta możemy wybrać albo konto wirtualne z kwotą 10 000$ do inwestowania i nauką na platformie lub konto realne na, które musimy przelać środki pieniężne. Widok wyboru trybu konta widoczne jest po prawek stronie ekranu.

Ostrzeżenie o ryzyku, że Twój kapitał może być zagrożony

Filmy instruktażowe

Krok 1 ) Rejestracja w systemie IQ option. By założyć poprawnie konto w IQ option należy wypełnić wszystkie niezbędne pola jak Imię, Nazwisko, telefon już mail praz ustalić własne hasło dostępu do platformy. Należy też zapoznać się z regulaminem strony.

 

Krok 2) Weryfikacja mailowa i telefoniczna. Przy zakładaniu konta realnego musimy dokonać weryfikacji naszych danych poprzez zweryfikowanie nr telefonu oraz adresu mailowego. Poniżej zamieszczamy poglądowy obraz jak to wygląda w praktyce i co należy wpisać w poniższe pola by poprawnie przejść proces weryfikacji konta.

Krok 3) Weryfikacja danych osobowych, niezbędnych do prawidłowego założenia konta w systemie. W tym kroku dodanie informacji o swojej osobie jest niezmiernie  ważne. Przy wypłacaniu środków z konta, dane muszą się pokrywać z danymi na koncie IQ option stąd, wypełnienie tego formularza jest bardzo ważne.

 

Krok 4) Poprawna weryfikacja danych zostanie wyświetlona. Natomiast aktywacja konta i przesłanych dokumentów zostanie potwierdzona przez IQ option

Krok 5) Wpłata pieniędzy na konto. By inwestować na platformie Iq option wymagane jest zasilenie konta kwotą min 10$. Po dokonaniu wpłaty można przejść do realnych inwestycji.

 

Krok 6) Wypłata środków pieniężnych. Po uzyskaniu odpowiedniej kwoty, zgromadzone pieniądze można w dowolnym momencie przelać na własne konto z dostępnych na platformie systemów. Ważne by zwrócić uwagę na koszty przelewów lub dodatkowych opłat.