Poradnik – Plus500 

Plus500UK Ltd jest autoryzowany i regulowany przez Urząd Nadzoru Finansowego (FCA) (#509909).
Plus500CY LTD jest autoryzowany i regulowany przez Cypryjską Komisję Papierwó Wartościowych i Giełd (CySEC) (#250/14).

Założenie konta – konto demo

Założenie konta demo na platformie plus500 nie wymaga weryfikowania danych użytkownika ( wystarczy adres email). Konto demo służy zapoznaniu się z platformą, nauce oraz pomocą dydaktycznym. Po założeniu konta demo, otrzymuje się wirtualną walutę która można zakupić i sprzedać kontrakty CDF, testować platformę oraz nauczyć się strategii lub doszkolić się w temacie kontraktów CFD. Następnym krokiem jeśli chodzi o inwestowanie realnymi środkami jest, przejście na konto realne, które wiąże się już z weryfikacją danych osobowych, odpowiedzeniem na kilka pytań, oraz wpłatą środków pieniężnych. Przejdźmy zatem do założenia konta realnego

 

76.4% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.

Jesteśmy dumni, że Plus500 zdecydował się na współpracę z nami w rozwoju swojej pozycji rynkowej w Polsce i w całem regionie. Plus500 jest nie tylko liderem swojego rynku, ale jest także doświadczonym partnerem w sporcie zawodowym na arenie międzynarodowej. Nasza współpraca dowodzi, że wyjątkowa pozycja klubu została doceniona w skali międzynarodowej.

Dariusz Mioduski, Prezes Zarządu i właściciel Legii Warszawa.

Opinie użytkowników o platformie plus500

Jestem już z platformą plus500 ponad rok. Kiedyś handlowałem na innej platfromie, gdzie wszstko było w języku angielskim i nie była to przyjemna platforma pod względem wizualnym. Przekonały mnie również darmowe wpłaty i wypłaty oraz aplikacja mobilna, która pozwala mi handlować w dowolnym miejscu na świecie.

Paweł 41, Poznań

Dziękuje za możliwość wyrażenia opinii o platformie plus500, dzięki której mogę handlować gdziekolwiek jestem, ponieważ posiadają przyjemną aplikację na IOS a z tego co wiem to również na androida ( znajomy korzysta). Do plusów należy brak prowizji. Póki co nie zamierzam zmieniać platformy.

Jakub 27, Gdańsk

Założyłam konto w plus500, początkowo było to konto demo na któym uczyłam się handlu CFD. Dzięki platformie w języku Polskim, mogłam szybko i sprawnie pojąć jak kupić i sprzedać kontrakt CFD na platformie. Wielki plus na przyjemną szatę graficzą serwisu. 

Kamila 34, Warszawa

Wybierając platformę plus500, sprawdziłem jeszcze kilka innych. Najgorsze było to, że niektóre platformy posiadały dodatkowe opłaty, albo ukryte koszty. Po drugie aplikacje były bardzo nie przejrzyste i nie czytelne. Gubiłem się w tych wykresach bo układ czy kolorystyka byłą kompletnie nie przyjemna dla oka. W plus500 kolory i układ są dla mnie bardzo przyjemne, a najważniejsze że nie ma ukrytych opłat!

Jarek 51, Płock

Założenie konta realnego

Założenie konta realnego można dokonać tak samo jak konta DEMO, z tym iż po zalogowaniu się przechodzimy do sekcji ” konto realne ( dolna prawa część menu). Do wykonania mamy kilka kroków jeśli chodzi o założenie konta. Ponieważ wszystkie wprowadzone dane muszą być poprawne, zwróć szczególną uwagę na to co wpisujesz, jakie dane zamieszczasz oraz  zweryfikuj ich poprawność. Jeśli masz problem z którym kolwiek pkt koniecznie skorzystaj z pomocy, dotępnej na stronie platformy. Przejdzmy zatem do kroku nr 1, założenia konta realnego.

Ważna uwaga! Zamieszczone zdjęcia są w języku angielskim, natomiast język swojego panelu możesz zmienić na dowolny, dlatego poniższe formularze mogą się różnić od tych które wygeneruje Twój system, jeśli zmienisz język na ten który odpowiada Twojemu regionowi.

Nasza opinia o brokerze Plus500

Według nas plus500 to jedna z popularniejszych platform do handlu CFD, rynku forex. Dzięki niskim spreadom, możliwościom handlu krypto walutami, ropą, walutami euro, dolar, złotem, srebrem oraz innymi aktywami zyskuje w naszej opini dośc wysoko. Napewno wielką zaletą tej platformy jest język Polski, szybki i sprawny kontakt w sprawach technicznych. Na ogromny plus zasługuje fakt, iż można pobrać aplikację do handlu na swoją komórkę (dostępna w wersji IOS oraz Android). To pozawala na handel o dowolnej porze i w dowolnym miejscu np na plaży w Gdańsku, lub na Gubałówce w Zakopanym. Jedni uznają to za minus, my uznajemy to za plus. Mianowicie chodzi o to, że broker nie posiada zautomatyzowanych robotów do handlu, uważamy że świadome działanie i podejmowane decyzje są zdecydowanie pewniejsze, niż poleganie na algorytmach, które mogą niestety, ale mogą się mylić w wielu wypadkach. Kolejnym ważnym aspektem na plus, jest fakt że na platformie plus500 możesz posiadać konto w złótówkach, ale też w euro, dolarach lub innych które znajdziesz podczas zasilania swojego konta.

Redakcja ratingbroker24.com

Krok 1) Wypełnienie formularza danych osobowych które muszą odzwierciedlać Twoje dane prawdziwe. Zwróć uwagę na wszystkie pola które muszą zostać wypełnione.

Krok 2) Wybranie swojego kraju oraz zaznaczanie ważnych opcji. W przypadku problemów można skorzystać z opcji LiveChata

Krok 3) Uzupełnienie danych adresowych. Wszystkie dane muszą być poprawnie wypełnione jeśli konto ma być poprawnie założone

Krok 4) W tym kroku ważne jest wypełnienie wszystkich niezbędnych informacji na temat swojej wiedzy dotyczącej rynków finasowych, wiedzy ekonomicznej. Na podstawie tej informacji system dopasuje odpowiedni lewar do konta.

Krok 5) To już prawie ostatni ważny krok przed założeniem konta realnego. Musimy zamieścić dokumenty potwierdzające nasze miejsce zamieszkania oraz dane osobowe. Te dokumenty są weryfikowane przez system plus500 i na ich podstawie podejmowana jest decyzja o aktywowaniu konta.

Krok 6) Wpłata na konto realne. Po założeniu konta i weryfikacji danych przystępujemy do zasilenia swojego konta. W tym celu należy wybrać jedną z dostępnych opcji, oraz zasilić konto wybraną przez siebie kwotą. Jeśli chcemy wypłacić swoje pieniądze wystarczy wybrać opcję wypłata, wypełnić odpowiednie pola i czekać na przelew ze strony plus500.