O platformie XM

Twoja treść trafia tutaj. Edytuj lub usuń ten tekst bezpośrednio lub w ustawieniach treści modułu. Możesz także stylizować każdy aspekt tej zawartości w ustawieniach Projektu modułu, a nawet zastosować niestandardowy CSS do tego tekstu w Ustawieniach zaawansowanych modułu.

Założenie konta – konto demo

Założenie konta demo w systemie XM wymaga na wstępnie podania swoich danych osobowych oraz podstawowych danych do logowawania się do platformy.

Krok 1) Przejście na konto Realne. By założyć konto realne należy uzupełnić dodatkowy formularz.

Krok 2) Poza danymi osobowymi do wypełnianie mamy informacje o naszej wiedzy finasowej, dodatkowe pytania z zakresu finasów oraz szczegóły dotyczące wpłaty środków. 

Krok 3  wymaga wysłania uzupełenia profilu o kilka ważnych informacji oraz dokumentów. Poniższy komunikat informuje, że konto nie może być jeszcze aktywne, należy klikąć przycisk i wypełnić ostani krok do aktywowania konta.

Krok 4, informacje o opodatkowaniu, oraz przesłanie dokumentów to już ostatni krok by założyć realne konto w XM. Dane muszą się zgadzać z danymi wprowadzonymi wcześniej i powinny być prawdzie. Błędne wprowadzenie danych lub informacji może skutkować problemami przy wyplacie oraz późniejszym rozliczeniom.